Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

image.thumb.png.76fe243b1b75de4c21beb8846bfa3f17.png

Любий чарівнику/чаклунко!
Ми раді повідомити, що у тебе виявлені здібності до чаклунства та тебе запрошено у школу магії та чаклунства Хоґвартс! 
Встигни сповістити нас про своє рішення до 11.03. Усі деталі ти отримаєш згодом.
З повагою, 
Мінерва zlatowlaska

image.thumb.png.d8b6a5bfcbea1fb30902a5e757b211b2.png

Якщо ви побачили лист (вище) - вітаю, ви чарівник!

image.thumb.png.ff59db2734774eac1ecef90d4ea37a62.png

ПРАВИЛА ГРИ:

УВАГА! (Для участі у СП не обов’язково дивитися або читати книги - ви зможете приймати участь, не знаючи сюжету)

Щоб записатися достатньо написати + або “беру участь” під цим постом

Вишивати можна будь-що, необов’язково зі старту, мета цього СП - просунути вишивки та гарно провести час.

1. Cтарт -11.03. О 9:00 я даю Кодове слово та завдання. Кодове слово треба написати на папірці, прикласти до роботи та зробити фото.
2. ПІлся того, як зробили фото старту- вишивайте роботу до 21.03 і знов зробіть фото з кодовим словом.
3. ЗВІТ -необхідно викласти  ДВА фото ( те, що було зроблене спочатку 11.03 - фото старту з кодовим словом та друге фото з вашими просуваннями 21.03) Звіт  необхідно здати 21.03 до 00:00
4. Нове завдання та звіт буде раз на десять днів.
5. Також у завданні буде завдання БОНУС для інтелектуалів :) З питанням чи завданням по історії України, вишивці, за сюжетом Гарі Потера - ми все-таки у Хоґварці - але це ЗА БАЖАННЯМ та за додаткові бали для вашого факультету. Відповіді на ІНТЕЛЕКТУАЛ завдання теж прикладаєте у вигляді скрін-шоту, аудіо/відео формату тощо. Як вам зручно.
6. Можна також знімати відео з вашим звітом, але посилання обовʼязково надсилати.

Використовуйте хештеги #hogwartstitch та #вишивальний_хоґвартс
Переможець отримає приз!
Успіхів, чарівні голочки!

image.thumb.png.084ec2f184fdc980cb13c4d850204bda.png

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Моя тема в СВ
Имя: Людмила
Откуда: Україна, Київ

Привіт
Запиши мене, Настуню
Спробую повернутись до своїх процесів за допомогою гри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Записала , дівчата 

буду старатися робити гру цікавою для усіх 🌺

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Хоч усі й вирішили грати у телеграмі) може тут хтось захоче прийняти участь також - буду рада) приєднатися можна !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Завдання #1 (КОСИЙ ПРОВУЛОК)
Вітаю усіх, любі молоді чарівники!

Ви прочитати чарівний лист - адже, ви не маґли! Ви сміливі та талановиті та саме тому прийняли запрошення на навчання! Усі ваші відповіді отримані та вас прийнято! Для навчання треба зібрати валізу - усе необхідне ви знайдете у Косому провулку! Чарівні палички-голки, п’яльця, набори? Упс) Cписок необхідних речей Полтергейст перетворив на кросворд, але це не біда - особливо для таких кмітливих та талановитих чарівників!

 

Вітаю) Ми стартуємо зі грою ВИШИВАЛЬНИЙ ХОГ’ВАРТС!
Візьміть свою роботу ( нову чи поточну, яку вишиваєте у грі) та сфотографуйте з папірцем, на якому буде написано КОСИЙ ПРОВУЛОК. Вишивайте її до 21 березня. Знов сфотографуйте з папірцем та викладіть звіт - дві фото, 11.03 та 21.03 (було -стало). Перший етап лайтовий ) Ніяких норм немає за проханням ‘трудящіхся’. Основне авдання - просунути роботу та вступити в гру)
Додаткове завдання - ‘інтелект+’ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВЕ) Але ров’язавши його ви збільшите свої шанси отримати основний приз та матимете шанс отримати інтелект-приз від мене, який я розіграю серед інтелектуалів)

Звіти приймаються 21 БЕРЕЗНЯ ДО 00:00 під цим постом с завданням.
(фото до - після з кодовим словом + розв’язаний кросворд за бажанням)

Успіхів, мої чарівні!

1.png

pg_0001.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

1. Кроссворд не отгадала полностью. 267 бисеринок и немного бэка

IMG_20240318_213012.jpg

IMG_20240314_210555.jpg

IMG_20240312_184126.jpg

IMG_20240311_193834.jpg

IMG_20240311_193858.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

дякую за дубль сюди, Настю) 

Хоч окрім Насті ніхто і не звітує тут - я все рівно продовжу дублювати завдання на сайт для просування нашого форуму

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Завдання #2 (СОРТУВАЛЬНИЙ КАПЕЛЮХ)

Вітаю, завдання #1 виконано! Тепер, любий першокурнсику, надягай сортувальний капелюх! Подивимось, в якому гуртожитку ти вчитимешся! Якщо хочеш у Грифіндор - вишивай червоним, якщо в Рейвенклов - синім, якщо у Гафелпаф - жовтим, а у Слизерін - зеленим. Сортувальний капелюх обов’язково прислухається до тебе! Якщо довіряєш капелюхові - ший, якими хочеш та капелюх сам визначить тобі факультет! Успіхів! 

Ґрифіндор — гуртожиток для хоробрих і шляхетних (вишивати червоним) 
Рейвенклов — для розумних та кмітливих (вишивати синім)
Гафелпаф — завзятих та чесних (вишивати жовтим)
Слизерин — для хитрих та амбіційних (вишивати зеленим)

КОДОВЕ СЛОВО - СОРТУВАЛЬНИЙ КАПЕЛЮХ
Принцип той самий - сфотографуй свою вишивку з кодовим словом та вишивай до 31 березня включно. Зроби фото знов та надішли звіт під постом ЗВІТ#2. 

БОНУСНЕ ЗАВДАННЯ (інтелект+ у коментарях). Знайди 8 прізвищ українських діячів у філворді та скажи, що їх поєднує. Успіхів, розумнику!

1111.png

111111.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

2. Наверное больше зелёного цвета, количество крестиков не считала. 

IMG_20240323_201451.jpg

IMG_20240331_133219.jpg

IMG_20240327_142818.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Настю - дякую що дублюєш звіти сюди))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

в тебе супер просування) вітаю)*BRAVO*

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...